Col·laboradors

ÉS POSSIBLE GRÀCIES ALS GRUPS I ENTITATS:

Comissió de Festa Major

Agrupació teatral Kampikipugui

Agrupament Escolta Amon-Ra

Alibabrass

Alternativa Ball

Amics de la Sardana

Amics del Cant de l’AVECA

Associació Arco Iris

Associació musulmana Allttawba

Associació Bàsquet Premià

Associació d’Artistes Plàstics de Premià de Mar

Associació de Geganters i Grallers Gegants Premià de Mar

Associació de joves de Premià

Associació de paradistes del Mercat de Sant Joan

Associació de veïns del barri de Llevant

Associació de veïns del barri Premià Centre

Associació de veïns del barri Santa Maria-Santa Anna-Tió

Associació de veïns del barri Tarter Maresme

Associació de veïns i establiments del Casc Antic (AVECA)

Associació San-Prem

Capgrossos de Mataró

Casal d’avis de Can Manent

Centre Cultural l’Amistat

Club Billar Premià

Club Dòmino Premià

Club d’Escacs l’Amistat

Club Futbol Sala Premià

Club Natació Premià

Club Nàutic Premià

Club Patí Premià

Club Patinatge Artístic Premià

Centre Esportiu Municipal de Premià

Comissió de Festival-in

Comissió de l’Esport Escolar

Comissió del Poble Pescador

Conex Premià de Mar

Consell Parroquial P. Sant Cristòfol

Consorci de Normalització Lingüística de Premià de Mar

Coral l’Amistat

Coro Rociero La Marisma

De Bòlit!

Escola de música i dansa  Estudi Teresa Maria

Escola Municipal de Música

Esplai Parroquial

Fundació privada Casal Benèfic Premianenc

Grup d’havaneres Barca de Mitjana

Grup de Rem dels Capgrossos de Mataró

Grup Fotogràfic Argent

Patronat Social Premianenc

Secció de Rem del Club Nàutic de Premià

Simplement Diables

Taller de músics de Premià

Trabucaires d’Ocata

Trabucaires de Santa Coloma

Veïns dels carrers Sant Antoni, Eixample, Miquel Moragas i Sant Pau

 

Actors:

Èric Forés (Omar)

Eva Paré (Ester)

Lluís Carbó (Martí)

Xavier Paré (Guaita)

Ernest Tarrades (Director Desembarcament)

Albert Pujol (Omar petit)

Jana Marimon (Ester petita)

Gerard Gómez (Martí petit)

Estel Torres (Guaita petita)

Lucia Gasull (Dúnia)

 

Fotògrafs i autors de les fotos del programa:

Grup Fotogràfic Argent

Esther de Prades

Màrius Torner

 

AMB LA COL·LABORACIÓ DE:

Cultius Roig

Dtapes

El Petit Apetit d’en Pey

Frankfurt Mc Grobe

La Jijonenca

Llenya Joan Sayol

Ué Ué Gourmet

Yongo Boys

Taberna Pirata

Barr Passatge

Bar H. Roman

Bar el Goleteo

Br El Dorado

Bar Una parada en el camino

La cova

Bar La Lió

Bar Montevideo 4

AMB EL SUPORT DE: